Rovat

Sebestyén Peti Argentínában, Rossi Moor és Görbe Soma Albaceteben versenyeznek a hétvégén

Nincs megállás a Magyarországot képviselő pilóták háza táján, hiszen ismét duplán izgalmas hétvége következik!

Farkas Kevin 4. Az Ohvale világversenyén!

Fantasztikusan indult az Ohvale World Series a Mugen Race Junior Team pilótái számára. A 3 magyar versenyző közül a pénteki és szombati napokon Rossi Moor dominált a 160 és 190-es kategóriában is, pole pozícióból várhatta a versenyeket.

Szvoboda Bence megnyerte 10. bajnoki címét Kiskunlacházán!

Szvoboda Bence a cseh MX1-es bajnoki cím után magyart is megnyerte 2019-ben. A HTS KTM Team versenyzője ezzel tizedik egyéni titulusának örülhetett, amivel a hazai sportélet legjobbjai közé emelkedett.

Marquez idei kilencedik győzelmével megszerezte hatodik MotoGP bajnoki címét!

Marquez idei kilencedik győzelmével, négy fordulóval a vége előtt megszerezte hatodik MotoGP bajnoki címét!

Quartararo indulhat az élről

Idén ez a negyedik rajtelsősége a francia pilótának.

Három magyar versenyző képviselteti magát az Ohvale világversenyén

A Mugen Race Junior Team színeiben az Olasz bajnokság ezüstérmese, és az Amerikai Ohvale Talent Cup győztese, Rossi Moor 160 és 190 kategóriában is elindul, illetve az egész évben remekül teljesítő Farkas Kevin is nagy reményekkel gurulhat aszfaltra . Újonnan csatlakozik a csapathoz Surányi Balázs, aki először fog ebben a kategóriában versenyezni.

MotoGP Buriram - Menetrend

Jönnek a távol-keleti futamok.

Jól debütált Rossi Moor, újabb tanulságos hétvége Görbe Soma számára

Hétvégén Grand Prix pályán, Jerezben rendezték a CEV Repsol European Talent Cup következő állomását.

Bajnok lett!

Kovács Bálint lett az idei Suzuki Cup bajnoka az IDM-ben!

Utolsó európai állomásához érkezett a Supersport-vb

Sebestyén Peti egyedüli magyar indulóként ismét a TOP10-et veszi célba!

Az idei nyolcadik győzelem

Marquez rajt-cél győzelmet aratott, mögötte a két Ducati a dobogón.

MotoGP Aragón menetrend

Mutatjuk az edzések és a versenyek időpontjait.

Utánpótlás OB a Kakucs ringen

Ismét versenye volt az utánpótlás bajnokságnak, ahol a Chrobák ifjak is jelen voltak.

Még várni kell Kovács Bálint világbajnoki bemutatkozására!

A H-Moto Team motorosa minden előkészítés és ígéret ellenére önhibáján kívül nem tud rajthoz állni az Endurance-vb hétvégi futamán.

Marquez a legvégén nyomta le Quartararót

Hiába vezetett szinte a teljes futamon a Petronas Yamaha újonca, végül Marquez örülhetett.

MotoGP Misano - Hétvégi menetrend

Mutatjuk az edzések, időmérők és a verseny kezdési időpontjait, hogy ne maradj le semmiről!

Szenzációs teljesítmény: Rossi Moor ezüstérmes az Olasz utánpótlás élvonalában!

Második helyen végzett az összetett Ohvale GP-0 190 cc kategóriában a Sport&Events Academy 11 éves pilótája.

Kovács Bálint: Jöhet a végső harc a bajnoki címért!

A H-Moto Team ifjú tehetsége felemás versenyhétvégét teljesített Assenben - egy 10. hely után futamgyőzelem - és 3 pontos hátrányban várja az IDM Suzuki Cup utolsó állomását.

Varga Imre Mimó lett az MX2-es magyar bajnok

A kaposvári versenyen szerzett győzelmével bebiztosította ötödik egyéni címét a hazai motokrosszbajnokságban. A HTS KTM Team kiválóságát sérülései sem hátráltatták az újabb cím elérésében.