A Team SRC Kawasaki győzött a legendás 24 órás versenyen.

Sikeresen lezajlott a Magyar Triál Bajnokság 2019 első fordulója Szegeden.

Alex Rins első sikere MotoGP karrierje során

Marquez az élről bukott, Rins első győzelmét szerezte Rossi előtt.

Sebestyén Peti a 12. helyezést szerezte meg!

A Supersport világbajnokság magyar résztvevője számára nem volt egyszerű a hétvége, nem találták a helyes utat a motorbeállításokkal, de végül a vasárnapi versenyen a 12. helyen végzett.

Marquez indul az élről Austinban

A címvédő közel háromtizedes előnnyel húzta be az első helyet Valentino Rossi előtt.

MotoGP Austin - hétvégi menetrend

Mutatjuk az edzések, időmérők és futamok kezdési időpontjait.

Sebestyén Peti a 11. helyen ért célba Aragóniában

A mezőny legvégéről indulva végül legjobb Hondásként, a 11. helyen ért célba Aragóniában!

Kovács Bálint újabb dobogóval zárta katari hétvégéjét

Az összetett negyedik helyén zárta Kovács Bálint a Katari Nemzetközi Bajnokság 2018/19-es idényét. A H-Moto Team 17 éves motorosa a szezonzáró hétvége első futamán újra, az idei idényben immár harmadszor is felállhatott a dobogóra.

Marquez nagy fölénnyel nyert

Majdnem 10 másodperces előnnyel szerezte meg az első helyet!

Újabb pontokkal tért haza Sebestyén Peti Thaiföldről!

A 12. helyen végzett a Supersport világbajnokság egyetlen magyar résztvevője a második, thaiföldi fordulón.

Dovizioso 23 ezreddel nyert!

Izgalmas futammal rajtolt el a MotoGP 2019-es idénye.

Sebestyén Peti a 8. hellyel nyitotta a világbajnoki szezont!

Ráadásul a legjobb Hondás lett a Supersport mezőnyében!

Sebestyén Peti pozitív teszt eredményekkel indított

Megérkezett az Superbike és Supersport mezőnye a Philip Island híresen trükkös pályájára.

Rossi 40, Marquez 26 éves lett a hétvégén

A kilencszeres világelső Valentino Rossi születésnapja (február 16.) után mindössze egy nappal ünnepelt spanyol társa is.

Kovács Bálint újra dobogón

Ismét sikert aratott Kovács Bálint a Katari Nemzetközi Bajnokság Superstock 600-asok mezőnyében.

A Chrobák Motorsport Egyesület fiataljai remek évet zártak

Február első hétvégéjén került megrendezésre a nemzetközi utánpótlás bajnokság évzáró rendezvénye. A három ország (Szlovákia - Csehország és Magyarország) közös rendezésű díjátadójának ebben az esztendőben Magyarország, pontosabban Üllő városa adott otthont.

Kakuszi Ádám idén a Supersport 300-ban versenyez!

Nem unatkozik a H-Moto Team gyorsasági motorversenyzője Kakuszi Ádám, igaz, ő egyelőre nem a versenypályákon száguldozik, mint csapattársa, a Katarban vitézkedő Kovács Bálint.

Ezúttal a negyedik helyen zárt

A H-Moto Team 17 éves versenyzője mindkét futamon a negyedik helyet szerezte meg a Katari Nemzetközi Bajnokság 3. fordulójában.

Újra a pályán Kovács Bálint

A H-Moto Team 17 éves versenyzője folytatja szereplését a Katari Nemzetközi Bajnokságban.

Toby Price lett az idei Dakar Rally győztese

A 2016-ban már diadalmaskodó ausztrál sikerével ért véget a verseny, 18. győzelmét aratta a KTM.