Rovat

Marc Marquez megállíthatatlan

Időmérő utáni büntetéssel a Repsol spanyolja már az első körben az élre állt, végül újabb győzelemmel folytatta a 2018-as szezont.

Marquez bukott, feltartotta Vinalest, ki indul az első helyről?

A Repsol Honda címvédőjéről szólt a kvalifikáció Austinban, előbb elcsúszott, majd feltartotta Vinalest a gyorskörén.

MotoGP és Superbike - Hétvégi menetrend

Mutatjuk az edzések, időmérők és futamok kezdési időpontjait, valamint Dani Pedrosa állapotáról is beszámolunk.

Újra bizonyított a peresztegi motokrosszcsapat

A Nyáregyházán megrendezett bajnoki versenyen két dobogós helyezést és értékes pontokat szereztek versenyzőik. Idén is célba vették a bajnoki címeket

Súlyosan sérült a győri motokrosszbajnok karrierje legnagyobb akadálya előtt Varga Mimó

Óriási kihívás előtt áll Varga Imre ‘Mimó' (19), az ország egyik legtehetségesebb motokrosszversenyzője. Edzés közben súlyos csípősérülést szenvedett, melynek a rehabilitációja akár 8 hónapot is igénybe vehet. Már a visszatérésen gondolkozik!

Ismét magyar siker - Szvoboda Bence második lett Ausztriában

Szvoboda Bence továbbra is remek formában van. A kilencszeres magyar motokrosszbajnok ezúttal az osztrák bajnokság versenyén vett részt Langenloisban, ahol - a múlt heti csehországi harmadik hely után - a dobogó második fokára állhatott fel.

Marquez bevadult, Crutchlow első helyen ért célba

Cal Crutchlow nyerte meg a termasi versenyt Johann Zarco és Alex Rins előtt

Miller rajtol az első helyről

A félig száraz, félig nedves termasi pálya a MotoGP versenyzőinek feladta a leckét. Marc Marquez rossz gumiválasztás miatt csak hatodik lett, az élről elsőként száraz gumikra váltó Jack Miller indulhat Dani Pedrosa és Johann Zarco előtt

Magyar siker Csehországban - Bronzérmes lett Szvoboda Bence

Nem volt zökkenőmentes a bemutatkozása a királykategóriában, de így is dobogóra állhatott Csehországban a magyar motorversenyző.

Görbe Soma 12 évesen Európa legjelentősebb utánpótlás bajnokságában

Hétvégén kezdődött a CEV Repsol European Talent Cup (ETC) bajnokság a portugáliai Estoril pályáján. Az ETC egy olyan bajnokság, ami rengeteg  versenyző életében az első lépés a világbajnoksági részvétel felé. 49 versenyző jelentkezett az ETC elsőfordulójára, köztük az egyetlen magyar indulóval, a mindössze 12 éves Görbe Somával.

Davies első helyre hozta a Ducatit

A Ducatis a gyári Yamahákat maga mögé utasítva megszerezte idei első futamgyőzelmét

Nagy csatázás után Krummenacheré lett az első hely

Randy Krummenacher és Lucas Mahias hatalmasat küzdöttek egymással

MotoGP Katari Nagydíj - Az olaszok dupláztak

Az olasz versenyző apránként levadászta ellenfelét, a befutónál pedig Repsol-os ellenfele támadását is sikeresen visszaverte

Rajtol a MotoGP! – hétvégi menetrend

Mutatjuk a hétvégi menetrendet, az időmérők és futamok kezdetét.

MotoGP a katari teszt eredményei

Befejeződött a MotoGP harmadik, egyben utolsó előszezoni gyakorlása, a katari pálya tesztelése.

Marc Marquez újabb két évre aláírt a Hondával

A HRC hétfő délelőtt hivatalosan is bejelentette, hogy további két évvel meghosszabbították a szerződésüket a hatszoros világbajnok spanyollal, aki így 2020 végéig biztosan a Repsol Honda színeiben fog versenyezni.

Marco Melandri első helyen végzett

A Ducati olasz motorosa parádésan, 21 ezreddel előzte meg a célban Jonathan Rea-t. Xavi Forés lett a harmadik helyezett.

Jön a következő felvonás

A H-Moto Team 16 éves versenyzője már Dohában várja, hogy folytatódjon a Losail Ázsia Bajnokság.