Az őrület folytatódott

A tegnapi napról szóló cikket, szinte elég lenne bemásolnom. Az élen nem sok változás történt, ismét rendkívül szoros volt a csata.

Michael Dunlop és a Suzuki GSX-R 1000 újabb győzelmet aratott, ezúttal a Senior race kategóriában. Fő riválisa ismételten a BMW-s Dan Kneen volt akinek hátránya hét kört követően, akár csak egy nappal korábban, kevesebb mint 0,2 másodperc volt... Sokkal szorosabb, aligha lehetne. A harmadik helyet a szintén BMW-vel versenyző Jamie Coward szerezte meg.

Dunlop a győzelmen túl két rekordot is megdöntött. Egy körön és versenytávon sem ment senki gyorsabban nála. A körrekord 2 perc 14.007 másodpercre, míg a verseny átlagtempója 181,73 km/h-ra javult.

A Supersport 600-as futamon egy kicsit lazább volt a befutó az első és harmadik helyezett között majdnem egy másodperc volt... Az első helyen két Kawasakival induló versenyző, Dean Harrison és James Cowton ért be. Az ebben a kategóriában Yamahával induló Michael Dunlop állhatott fel a dobogó legalsó fokára.

Beszámolónkat hamarosan a nem kevesebb izgalmat ígérő Manx Gas Solo Championsip versenyével folytatjuk.