A sok munkának meglett az eredménye!

Post alcíme2010-08-17 19:35:12

Szabb dragbike

Bookmark and Share

Ugyan a technika még nem tökéletes, finom hangolásra szorul de ennek ellenére a hétvégi NitrOlympx versenyen sikerült a 4. helyen végeznem!

Egy nagyon jó hírről szeretnék beszámolni! Az elmúlt hétvégén megrendezésre került 25. NitrOlympx versenyen Németországban a Pro Eleminator osztályban a 4. helyezést értem el! Szerda este 10-kor tudtunk elindulni Pestről és reggel 10-re értünk a Hockenheim ringre.

Csütörtökön elintéztük a nevezést és a gépátvételt majd felállítottuk a sátraink és kipakoltunk. Az első időmérő péntek reggel volt ahol nitró nélkül csak kipróbáltam a motort. Ezután addig tologatták a mi csoportunk míg nem tudtunk csak szombaton menni még egyet.

Az elért időm alapján bejutottam a legjobb 16-ba ahol egy német versenyzőt sikerült magam mögé utasítanom.

A 4-be jutást sajnos a vasárnap délután eleredő eső akadályozta meg ugyanis egy elég gyenge, régi motor ellen kellett volna szinte "csak" végig mennem a pályán és a 4-ben vagyok de az idők alapján így is a 4. lettem ami a közel 100,000 látogató előtt hatalmas élmény! Egy ilyen színvonalú versenyen még a legjobb 16 közé kerülés sem könnyű de nekem egy kis szerencsével sikerült egy nagyon jó eredményt elérnem.