Alrovat - Sport

Marquez újabb győzelme

Kényelmes előnnyel szerezte meg a spanyol sorozatban a harmadik győzelmét.

Zarco indul az első helyről

Jól motorozott a Tech 3 Yamaha francia versenyzője, hazai közönség előtt indulhat az élről. Cal Crutchlow bukott és megsérült.

MotoGP Le Mans hétvégi program

A gyorsaságimotoros-vb Le Mans-ba érkezik a hétvégén. Mutatjuk az edzések, időmérők, és a futamok kezdetét, hogy a motorsport rajongók pünkösdkor se maradjanak le semmiről!

Hugyecz megállíthatatlan, tovább növelte előnyét

Hugyecz Erik (26) menetel hetedik magyar bajnoki címe felé. A HTS Team motokrosszosa két versenyből kettőt nyert idén a hazai bajnokságban. Kiskunlacházán sem talált legyőzőre.

Pol Espargaro és Johann Zarco után Miguel Oliveira is a KTM versenyzője lesz

Hivatalosan is bejelentették, három új pilóta lesz a KTM színeiben 2019-től.

Kovács Bálint itthon sem talál legyőzőre

A H-Moto Team korábbi Európa-bajnoka, Györfi Alen egy második hellyel kezdte meg az Alpok-Adria Sorozatban való szereplését, míg a Magyar Bajnokságban az SSP 300 kategóriában induló Kakuszi Ádám újra dobogóra állhatott az Euro-Ringen.

Marquez magabiztosan nyert

A spanyol magabiztosan nyert, mögötte nagy harc ment.

Crutchlow pole-pozíciós, Marquez nincs az első három között

Cal Crutchlow szerzett pole-t Jerezben, megelőzve Dani Pedrosát és Johann Zarcót. Marc Marquez az ötödik helyről indulhat neki a versenynek.

Európába érkezik a MotoGP

Európába érkezik a MotoGP, Jerezbe állnak rajtvonalhoz a versenyzők.

Motokrossz-EB: magyar ezüstérem

Az utolsó méterekig kiélezett futamokat hozott a Kiskunlacházán megrendezett motokrossz Európa-bajnoki verseny. Hugyecz Erik (26) legjobb magyarként a királykategória második helyén zárta a küzdelmeket.

Motokrossz-EB: Hugyecz megállíthatatlan az első napon

Magyar sikert hozott a Kiskunlacházán zajló motokrossz Európa-bajnokság szombati napja. Hugyecz Erik (26), a HTS Team kiválósága minden pályára lépésekor a leggyorsabb volt.

HTS Team: Győzelmek Pannonhalmán, gondok Németországban

Jóból és rosszból is jutott bőven a peresztegi motokrosszcsapatnak a hétvége során. Németországban nem állt melléjük a szerencse, a magyar kupában viszont taroltak. Gőzerővel készülnek a hétvégi hazai rendezésű EB-futamra.

Marc Marquez megállíthatatlan

Időmérő utáni büntetéssel a Repsol spanyolja már az első körben az élre állt, végül újabb győzelemmel folytatta a 2018-as szezont.

Marquez bukott, feltartotta Vinalest, ki indul az első helyről?

A Repsol Honda címvédőjéről szólt a kvalifikáció Austinban, előbb elcsúszott, majd feltartotta Vinalest a gyorskörén.

MotoGP és Superbike - Hétvégi menetrend

Mutatjuk az edzések, időmérők és futamok kezdési időpontjait, valamint Dani Pedrosa állapotáról is beszámolunk.

Újra bizonyított a peresztegi motokrosszcsapat

A Nyáregyházán megrendezett bajnoki versenyen két dobogós helyezést és értékes pontokat szereztek versenyzőik. Idén is célba vették a bajnoki címeket

Súlyosan sérült a győri motokrosszbajnok karrierje legnagyobb akadálya előtt Varga Mimó

Óriási kihívás előtt áll Varga Imre ‘Mimó' (19), az ország egyik legtehetségesebb motokrosszversenyzője. Edzés közben súlyos csípősérülést szenvedett, melynek a rehabilitációja akár 8 hónapot is igénybe vehet. Már a visszatérésen gondolkozik!

Ismét magyar siker - Szvoboda Bence második lett Ausztriában

Szvoboda Bence továbbra is remek formában van. A kilencszeres magyar motokrosszbajnok ezúttal az osztrák bajnokság versenyén vett részt Langenloisban, ahol - a múlt heti csehországi harmadik hely után - a dobogó második fokára állhatott fel.

Marquez bevadult, Crutchlow első helyen ért célba

Cal Crutchlow nyerte meg a termasi versenyt Johann Zarco és Alex Rins előtt

Miller rajtol az első helyről

A félig száraz, félig nedves termasi pálya a MotoGP versenyzőinek feladta a leckét. Marc Marquez rossz gumiválasztás miatt csak hatodik lett, az élről elsőként száraz gumikra váltó Jack Miller indulhat Dani Pedrosa és Johann Zarco előtt