Aleix Espargaro és az Aprilia nyerte a pénteki napot a MotoGP-ben.

Laczkó Máté a vébére kacsingat

A végső cél továbbra is a GP - az oda vezető utat kell megtalálni!

A tavalyi és tavalyelőtti bajnok visszatért!

Kecskeméti Márk Supermoto magyar bajnok - aki nem csak hazánkban, hanem országhatáron túl is állt már a dobogó tetején, hiszen az osztrák és szlovák mezőnyben is az aktuális szezon legjobbja lett - idén nem tudott az OB-n versenyezni egy sérülés miatt, de a 2018-as szezonra már elkezdte a felkészülést.

A HTS Team mindent vitt 2017-ben

Három egyéni magyar bajnoki cím után a nagy presztízsű csapatbajnoki titulus is a peresztegi istállóhoz vándorolt. Ötödik csapatelsőségükkel legendás egyesületeket értek utol.

Felkerült a pont az i-re

Az AMA Flat Track bajnokság lezárult, az Indian tarolt.

Bemutatkozott az új KTM 450 Rally

A Marokkó Rally kezdte meg pályafutását a 450 Rally, feketébe burkolózva.

Erőltetett menet

Indul a szezon legmegterhelőbb része a MotoGP versenyzők számára, a következő három hétvégén nem lesz megállás.

Varga Imre törött kézzel is motokrosszbajnok

A 19 éves győri motorversenyző emberfeletti akaraterővel vágott neki a magyar motokrosszbajnokság utolsó fordulójának. Négy hete eltört csuklója sem hátráltatta, hogy negyedszer is magyar bajnok legyen. A HTS team ezzel triplázott 2017-ben.

Már 2018-ra készül Györfi Alen és Kovács Bálint

A H-Moto Team két versenyzője több új beállítást és alkatrészt próbál ki a hazai bajnokság és Magyar Kupa pannoniaringi szezonzáróján.

Tengertől az égig

Idén is megrendezték a Red Bull Sea to Sky versenyt, melynek nehézségéről mindnet elárul a cikkben található videó.

Sikeres szezonzárón van túl a H-Moto Team

Györfi Alen a hetedik lett első IDM idényében, Kovács Bálint a TOP 5-ben végzett a Suzuki GSX-R Cup hockenheimi versenyein, míg a fiatalok remekül teljesítettek Assenben és Kakucson.

Kiss Márk a bajnok utánpótlás motokrosszban

A 17 éves tolnai versenyző harmadszor ért fel sportága csúcsára. Dominált a hazai junior sorozat királykategóriájában.

Miller is lábát törte, Motegi-t biztos kihagyja

Hihetetlen balszerencsés év ez az idei, újabb versenyző dőlt ki edzés közben.

Jonathan Rea a világbajnok!

Jonathan Rea történelmet írt győzelmével, már nem sok megdöntésre váró rekord maradt számára!

Visszatér a versenypályára Kis Viktória!

Három helyszínen zárják az idei bajnoki szezont a H-Moto Team versenyzői.

Traktor GP

A volánnál Marc Marquez és Dani Pedrosa.

Parádés teljesítmények

A tegnapi MotoGP futamról nehéz nagy szavak használata nélkül beszélni. Volt hős, harcos, egy nagy nyertes és egy picit lemaradó Dovizioso is.

Világbajnoki futamot rendez Budapest?!

A teremtriál világbajnokság következő idényének ideiglenes versenynaptára szerint a sorozat utolsó állomását Budapesten rendezik.

Hivatalos: Rossi nekivág az Aragon-i hétvégének!

Valentino Rossi megkísérli a visszatérését a hétvégi Aragon Nagydíjon, 22 nappal a lábtörését követően.

Kecskés Tomi lett a PW50 bajnoka!

A H-Moto Team ifjú reménységei remekeltek a MAMS Kispályás Utánpótlás Bajnokság szlovákiai versenyhétvégéjén.