Alrovat - Sport

Kakuszi Ádám remekül szerepelt a Sachsenringen

A H-Moto Team 15 éves tehetsége a 11. helyen végzett az ADAC Junior Cup versenyén a Sachsenringen, ahol a Moto GP betétfutamaként állhattak rajthoz a fiatalok.

Magyar csapat magyar versenyzője nyert a VB-előszobájában

Szvoboda Bence és a peresztegi HTS Team sikerét hozta a ADAC Motocross Masters sorozat negyedik állomása. Magyar csapat első ízben, magyar versenyző majd' 10 év után diadalmaskodott Európa egyik legnívósabb bajnokságának királykategóriájában.

Marquez ismét a dobogó tetején

Marquez a szezon kilencedik győzelmét szerezte meg a Sachsenringen.

MotoGP Sachsenring - hétvégi program

Németországba érkezik a MotoGP mezőnye a hétvégen, mutatjuk az edzések, időmérők és futam kezdési időpontjait.

Aranyeső a Chrobák csapatnál

Az elmúlt hétvégén a hazai Kakucs ring adott otthont a Nemzetközi utánpótlás bajnokság harmadik fordulójának. Izgalmas hétvégének néztünk elébe, hiszen minden hazai motoros várta ezt a futamot, mert sokat edzenek rajta a magyar gyerekek. Az időjárás okozott váratlan pillanatokat, volt olyan futam a legkisebbeknél, ahol a futam második körében kezdett esni az eső, de szerencsére a néha borús, esős hétvégét a Chrobák Motorsport Egyesület versenyzői végül aranyesőre váltották.

Kovács Bálint két nap alatt háromszor a dobogón

A H-Moto Team 16 éves tehetsége mind az IDM Suzuki Cup 2018-as sorozatában, mind a Magyar Bajnokság euroringi futamán második lett, míg Kakuszi Ádám a példaképe, Marc Marquez előtt bizonyíthatja tehetségét a hétvégén a Sachsenringen.

Erősen kezdett Sebestyén Peti, új csapatával a PTR Hondával

Misanóban debütált Sebestyén Peti a CIA Landlord Honda csapatnál és azonnal megmutatta, hogy rengeteg benne a potenciál az új motorral.

Kovács Bálint győzni megy Zolderbe

A H-Moto Team 16 éves tehetsége újabb sikerrel szeretné megőrizni összetettbeli első helyét az IDM Suzuki Cup 2018-as sorozatában.

Fantasztikus győzelemmel tért vissza Szvoboda Bence

Két hónap kényszerszünet után a dobogó tetejére tért vissza a HTS Team klasszisa. Ez volt karrierje első királykategóriás győzelme Csehországban.

Marquez nyert az asseni futamon

Ez a spanyol idei negyedik első helye. A dobogóra Alex Rins és Maverick Vinales állhatott még fel.

Marquez ismét az élről indul

Crutchlow és Rossi követik a spanyolt.

MotoGP Assen hétvégi menetrend

Hollandiába érkezik a MotoGP mezőnye a hétvégen, mutatjuk az edzések, időmérők és futam kezdési időpontjait.

Lorenzo duplázott a Ducatival

Jorge Lorenzo aki Mugello után Catalunyában sem talált legyőzőre.

Lorenzo indul az élről

Két héttel mugellói győzelme után a Katalán GP időmérőjén sem talált legyőzőre.

MotoGP Barcelona hétvégi menetrend

Ezen a hétvégén a MotoGP Barcelonába látogat, Mutatjuk az edzések, időmérők és futamok kezdési időpontjait.

A H-Moto Team fiatal tehetsége a bukása mellett egy pontot szerzett

A H-Moto Team fiatal tehetsége a múlt hétvégén Németországban folytatta idei szereplését a nemzetközi mezőnyben. Kakuszi Ádám az egyik legerősebb nemzetközi utánpótlás sorozatban, a német ADAC Junior Cup-ban állt rajthoz Oschersleben-ben, és amíg az első futamon nagyot csatázva sikerült pontot mentenie - a 17. helyről indulva ért oda a 15. pozícióba - addig a másodikon hiába száguldott már a 10. helyen, elment a motorja hátulja és hatalmasat bukott. Folytatás július 13-15-én a Sachsenringen, ahol a fiatalok a MotoGP betétfutamaként gurulnak pályára.

Iannone az Apriliánál folytatja jövőre

A Suzuki megerősítette az olasz távozását, a két fél útjai elválnak a 2018-as szezon befejezésével.

Dupla pontszerzésre készül Oschersleben-ben Kakuszi Ádám

A H-Moto Team fiatal tehetsége ezen a hétvégén a németországi Oschersleben-ben folytatja idei szereplését a nemzetközi mezőnyben. Kakuszi Ádám az egyik legerősebb nemzetközi utánpótlás sorozatban, a német ADAC Junior Cup-ban állt rajthoz, és abban reménykedik, hogy a tavalyi eredményeinél - az első futamon a 14, míg a másodikon 10. lett - jobban teljesít majd, és összetettben is sikerül előrelépnie a jelenlegi 13. pozíciójából.

Lorenzo a Hondánál folytatja

A spanyol Jorge Lorenzo két éves szerződést ír alá a Repsol Hondával

A Man TT újabb áldozatot követelt

A 26 éves Adam Lyon halálos balesetet szenvedett el a 28. mérföldkő után a hétfői megnyitó versenyen.