Alrovat - Sport

MotoGP Aragón menetrend

Mutatjuk az edzések és a versenyek időpontjait.

Utánpótlás OB a Kakucs ringen

Ismét versenye volt az utánpótlás bajnokságnak, ahol a Chrobák ifjak is jelen voltak.

Még várni kell Kovács Bálint világbajnoki bemutatkozására!

A H-Moto Team motorosa minden előkészítés és ígéret ellenére önhibáján kívül nem tud rajthoz állni az Endurance-vb hétvégi futamán.

Marquez a legvégén nyomta le Quartararót

Hiába vezetett szinte a teljes futamon a Petronas Yamaha újonca, végül Marquez örülhetett.

MotoGP Misano - Hétvégi menetrend

Mutatjuk az edzések, időmérők és a verseny kezdési időpontjait, hogy ne maradj le semmiről!

Szenzációs teljesítmény: Rossi Moor ezüstérmes az Olasz utánpótlás élvonalában!

Második helyen végzett az összetett Ohvale GP-0 190 cc kategóriában a Sport&Events Academy 11 éves pilótája.

Kovács Bálint: Jöhet a végső harc a bajnoki címért!

A H-Moto Team ifjú tehetsége felemás versenyhétvégét teljesített Assenben - egy 10. hely után futamgyőzelem - és 3 pontos hátrányban várja az IDM Suzuki Cup utolsó állomását.

Varga Imre Mimó lett az MX2-es magyar bajnok

A kaposvári versenyen szerzett győzelmével bebiztosította ötödik egyéni címét a hazai motokrosszbajnokságban. A HTS KTM Team kiválóságát sérülései sem hátráltatták az újabb cím elérésében.

Rossi Moor meghódította Amerikát!

Elkápráztatta a nézőket az amerikai-magyar Rossi Moor hétvégi teljesítménye! Az Ohvale Talent Cup-ot első alkalommal rendezték a kontinensen az Ama Superbike betétfutamaként.

Szvoboda Bence lett az MX1-es bajnok Csehországban!

Heroikus küzdelemben nyerte meg a 2019-es cseh bajnoki címet motokrosszban Szvoboda Bence. A kaposvári motorversenyző sérült vállal is dobogóra állhatott az utolsó, jiníni fordulón. 2 pont döntött a titulus sorsáról.

Rins 13 ezreddel nyomta le Marquezt

Balesettel indult, parádés befutóval zárult a MotoGP Brit Nagydíja.

Válla szabotálhatja Szvoboda bajnoki címeit

Gaildorfban újra peches versenye volt a magyar motokrosszversenyzőnek. Baljós jelekkel várja a szezon hátralévő részét.

Kovács Bálint újabb győzelme

Kovács Bálint futamgyőzelemmel őrizte meg első helyét összetettben!

Dovizioso látványos motorozás után lett az első!

Négy éve verhetetlen a Ducati a Red Bull Ringen!

Marquez pályacsúccsal indulhat az élről!

Simán zsebelte be az Osztrák Nagydíj rajtelsőségét a spanyol pilóta.

Marquez ismét nyert!

Marquez az idei hatodik, összességében 50. királykategóriás győzelmével tovább növelte előnyét.

ADAC és Magyar Országos Bajnokság, örömmotorozással fűszerezve

Sűrű hétvége a Chrobák csapat életében. Pénteken indulás németországba az ADAC ötödik hétvégéjére, majd onnan hazafele irány a Magyar Országos Bajnokság.

Kovács Bálint tarolt Schleizben!

A H-Moto Team 17 éves tehetsége mindkét futamot megnyerte az IDM Suzuki Cup utcai versenyén, és már 31 ponttal vezet összetettben.

Triál verseny Tokod

Sikeresen lezajlott a hazai triál második fordulója.

Jól szerepeltek a Bester Capital Dubai Junior Team versenyzői

Dupla versenyhétvégén vannak túl a fiatal tehetségek, hiszen CEV Repsol European Talent Cup forulót rendeztek Aragóniában és CIV Ohvale GP-0 versenyt az olaszországi Magionéban.